osoby w social media

7 najbardziej wartościowych osób w Social Media

Gdy zakładałem konto na Facebook’u, w głowie miałem tylko kontakt ze znajomymi i dzielenie się swoim życiem czy przemyśleniami.


Trochę czasu minęło, a ja dzięki social mediom dowiedziałem się,  że wokół mnie jest wiele osób, które mogą mnie zainspirować, nauczyć czy przekazać dawkę inspiracji.

Poniżej lista 7 najbardziej wartościowych osób w social media, które wpłynęły na różne aspekty mojego życia.

Lista jest ułożona w kolejności, w jakiej zaczynałem obserwować poszczególne osoby w Social Media lub subskrybować ich kanały. Zachęcam do śledzenia każdego profilu na Instagramie, Facebook’u lub subskrybowania ich podcastów oraz kanałów YouTube.

Michał Kowalczyk

Michał Kowalczyk wartościowa osoba w social media

Jak o sobie sam mówi  „ten gość od Excela”. Był on pierwszą osobą, którą zacząłem obserwować regularnie. Od niego też kupiłem swój pierwszy kurs online. Dzięki Michałowi zmieniłem podejście do organizacji swojego czasu, co ułatwiły mi m.in.  aplikacje, o których mówił u siebie na vlogu (subskrybuj). Poznałem też lepiej Excela. Osobiście polecam kurs pt. „Excel w CV” – to podstawa dla nas wszystkich. Dodatkowo Michał to ojciec dwóch synów, mąż i przedsiębiorca. Organizacja czasu u niego jest zaplanowana po mistrzowsku, dzięki czemu znajduje chwilę, że zadbać także o siebie – siłownia itp.
P.S. Link do wywiadu, który przeprowadziłem z Michałem klik.

Michał Szafrański

Michał Szafrański wartościowa osoba w social media

O Michale usłyszałem już jakiś czas temu. Szczerze powiedziawszy, moje pierwsze podejście do tematu budżetu było nieudane. Na szczęście spróbowałem drugi raz i dzięki jego wskazówkom ogarnąłem budżet domowy 😊 Schemat wydatków i przychodów nie jest mi obcy. Wiem ile mam i na co wydaję pieniądze, dzięki temu mam nad nimi większą kontrolę. Chociaż moja żona nie jest z tego do końca zadowolona. Jeśli masz problemy z opanowaniem swojego budżetu domowego zapisz się do Michała na newsletter jakoszczedzacpieniadze.pl

Irek Żak

Irek Żak osoba wartościowa w social media

Irka znam osobiście, kilka sezonów graliśmy w jednej drużynie piłki ręcznej plażowej. Na drugie imię powinien mieć „energia” 😀 . Jest trenerem personalnym w Trójmieście. Na swoim profilu zaraża pozytywną energią oraz pasją do ćwiczeń i zdrowego stylu życia. Poza tym jest tatą Czarka, który pokazuję, że dziecko wcale nie przeszkadza w pracy, a dodatkowo można je zarazić pasją do ćwiczeń. Młody Żak już powtarza ćwiczenia po tacie 😊 Ciekawe co będzie dalej?

Paweł Głuchowski

Paweł Głuchowski osoba wartościowa w social media

Na jego kanał na YouTube trafiłem przypadkowo – szukałem filmów instruktażowych dotyczących prawidłowego wykonywania ćwiczeń na siłowni. Przekaz filmów jest przede wszystkim prosty. Paweł pokazuje ćwiczenia, zwracając przy tym uwagę na szczegóły i technikę. Polecam głównie dla początkujących. Dużo pożytecznej wiedzy związanej ze sportem siłowym. No i kolejny tata na mojej liście.

Marek Jankowski

Marek Jankowski osoba wartościowa w social media

Osoba, którą odkryłem dzięki Michałowi Kowalczykowi. Podcast Marka pt. „Mała Wielka Firma” wniósł w moim życiu nowe spojrzenie na wiele kwestii. Chociaż nie prowadzę działalności gospodarczej (ale chciałbym) to z każdego odcinka wyciągnąłem coś pożytecznego lub usłyszałem osobę, która podzieliła się swoim doświadczeniem. Każdy odcinek jest wart uwagi, a te, które dochodzą są uzupełnieniem poprzednich.

Jarek Kania

Jarek Kania osoba wartościowa w social media

Na Jarka trafiłem poprzez podcast Ojcowska Strona Mocy. Po jakimś czasie od narodzin mojego syna uznałem, że muszę się „podszkolić” w byciu ojcem i od tego się zaczęło. Tematy odcinków trafiają w to, z czym jako ojcowie borykamy się na co dzień. Powiem więcej, nie byłem niektórych rzeczy świadom przed wysłuchaniem kilku odcinków. Moim ulubionym odcinkiem jest pierwsza odsłona podcastu: „10 sposobów jak stawać się lepszym tatą”. Niby gdzieś te sposoby w mojej głowie siedziały, ale po wysłuchaniu podcastu wprowadziłem je w życie codzienne.

Mirek Burnejko

Mirek Burnejko osoba wartościowa w social media

O Mirku dowiedziałem się od “tego gościa od Excel’a” 😋 . Dopóki nie miałem Instagrama to nie byłem za mocno zaangażowany w obserwację jego profilu w Social Media. W pewnym momencie to się zmieniło i żałuję, że tak późno. Staram się oglądać wszystkie jego stories. Gość jest fenomenalny w podejściu do zarządzania zespołem.  Poza tym to ojciec, który dba o swoją sprawność fizyczną 😊 W natłoku obowiązków znajduje chwile dla siebie. Dodatkowo ukazał się jego nowy projekt – podcast „Biznes Dziś”. Po pierwszym odcinku zachęcam Cię do subskrybowania, nie pożałujesz. I jeszcze jedno, zapisz się na newsletter wminute.pl !!!

Podsumowanie

Tak wygląda lista osób, które w mniejszym lub większym stopniu wpłynęły na różne sfery mojego życia.

Kto znalazłby się na Twojej liście?

Z aktywnymi pozdrowieniami
Jakub

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *