fbpx
Aktywny Ojciec

Pokazuję jak aktywny styl życia i zaangażowane ojcostwo wpływa na relacje w rodzinie.

O mnie

Cześć!

Tworząc tę stronę przyświecał mi pewien cel… chciałem pokazać jak aktywność fizyczna może pozytywnie wpływać na relacje w rodzinie.

Ale zacznijmy od początku. Jestem mężem oraz tatą dwójki chłopców ( rocznik 2018 0 2021 ). Przez 6 lat swojego życia grałem w piłkę ręczną halową, a potem w piłkę ręczną plażową (z małymi sukcesami). Przebiegłem także półmaraton, chociaż już dziś wiem, że ta dyscyplina nie jest dla mnie. Preferuję rywalizację drużynową.

Aktywny tryb życia od dłuższego czasu stał się dla mnie czymś naturalnym, bez czego nie wyobrażam sobie codzienności. Pomaga mi przede wszystkim uporać się z problemami życia codziennego, ale dodaje też energii.

Z moją żoną połączył mnie sport. Od początku wiedzieliśmy, że w takim duchu chcemy wychowywać nasze dzieci. W naszych rodzinach sport nie był rzeczą naturalną, zmiany przyszły dopiero z czasem. Ucząc się na własnym doświadczeniu, widząc ile pożytku przynosi nam aktywność fizyczna chcieliśmy to samo przekazać naszym dzieciom.

Dziś już mogę powiedzieć, że nasz starszy syn złapał sportowego bakcyla. I chociaż jest jeszcze mały, doskonale naśladuje rodziców.  

Na stronie będę dzielił się swoim doświadczeniem. Chce ci pokazać, że sport nie tylko niweluje stres i poprawia naszą kondycję fizyczną, ale wpływa także na całe nasze codzienne funkcjonowanie oraz pomaga przy kształtowaniu charakteru dziecka przez wprowadzenie dobrych nawyków. Pokaże Ci jak w prosty sposób można spędzać czas z dzieckiem, zarówno z tym mniejszym jak i większym oraz bliskimi Ci osobami. Bądź ze mną!

Z aktywnymi pozdrowieniami!
Jakub Skorski

Terenowa masakra

Zostaw swój email ! Nie czekaj na kolejna okazję.

Będziesz otrzymywał ode mnie powiadomienia dotyczące artykułów pojawiających się na blogu. Dodatkowo masa innych informacji, które przydadzą Ci się w pogodzeniu aktywnego trybu życia z życiem rodzinnym.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od www.aktywnyojciec.pl